Detox Skinfood Micelární voda, 250 ml

Kód: 14130
Novinka
Neohodnoceno
359 Kč
Skladem

Micelární voda s obsahem kapusty, pšeničné trávy, zeleného čaje, zázvoru, kurkumy a vody z květů pomeranče je vhodná pro všechny typy pleti. Šetrná micelární voda čistí Vaši pokožku a díky antioxidantům ji zbavuje nahromaděných nečistot.

Použití:
Vodičku naneste na odličovací tampón a odstraňte make-up a nečistoty. Bez oplachování.

Pečlivě vybrané ingredience Vaší pleti dopřejí znovu oživující lázeň s obsahem nejnovějších kosmetických složek a bezmezně respektují Vaší pokožku. Všechny přípravky z řady Detox Skinfood jsou balené ve skleněných láhvích, aby ingredience zůstaly nedotčené a obsah balení zůstal jasně viditelný. Všechny produkty jsou bez parabenů, neobsahují ropné deriváty a v žádném případě nebyly testovány na zvířatech. Skvěle se hodí pro vegany.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Niche Beauty je vysněným projektem dvou sester z německého Hamburgu, které na svém online portálu začaly v roce 2008 nabízet kosmetické produkty z celého světa. Díky svým cestám po Anglii či New Yorku, kde se nadchly pro rozmanité a inovativní možnosti make-upu, mohly na svém webu představit značky, které nebyly pro kontinentální Evropu příliš známé. Od roku 2015 se začaly více soustředit na svou vlastní značku a následně si vydobyly právoplatné místo ve světě kosmetiky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Přírodní kosmetika
Objem: 250 ml