O nás

O LALA Design

 

„La“ v havajském jazyce znamená slunce a i pro svou zvučnost v češtině jsem ho vybrala jako název pro místo, kde se nápady a inspirace setkávají s mojí touhou změnit vnímání interiéru jako takového.

 

Domov je pro nás místo, kde se cítíme v bezpečí a kde se tvoří příběhy našich životů. I proto je velmi důležité přemýšlet o něm konceptuálně, protože bydlení neznamená jen hromadit hezké věci – je třeba na něj nahlížet v souvislostech. Příslovečná jednoduchost a nadčasovost jsou základními myšlenkami domova, ve kterém budeme chtít trávit čas a zvát do něj své blízké a přátele.

 

Možná proto bylo mým snem založit obchod, kam lidé budou chodit pro radu a nové podněty – ba dokonce komunitu, která bude žít ideou udržitelnosti. Jde o prostor, který bude vybízet k přemýšlení o tom, co si lidé pustí do svých domovů.

 

V duchu zmiňované jednoduchosti, která jde ruku v ruce se severským interiérem, kladu důraz na kvalitní materiály. Pro obchod vybírám přírodní kosmetiku, nábytek a praktické bytové a módní doplňky skandinávských a holandských značek. S přáním vyhnout se bezejmennosti dnešního masového prostředí chci také podpořit lokální i zahraniční výtvarníky.

 

Rádi se s vámi setkáváme na blogu, Facebooku nebo třeba Instagramu.

 

Team LALA DESIGN