Dárková sada péče o pleť a vousy

Kód: PN8164
Neohodnoceno
810 Kč
Dárková sada péče o pleť a vousy
810 Kč 405 Kč
Skladem

Pořiďte svému protějšku skvělý dárek, který ho jistě potěší. Sada je speciálně navržena pro tvrdé a hrubé vousy či strniště jež je zjemní a přitom zklidní podrážděnou pokožku. Unikátní složení zabraňuje vysušování pokožky a vousů. Lehká pepermintovo-okurková vůně zanechá pokožku osvěženou a povzbuzenou. Zabraňuje předčasnému vzniku vrásek a regeneruje pokožku.

Produkty speciálně navržené pro tvrdé a hrubé vousy či strniště je zjemní a přitom zklidní podrážděnou pokožku. Unikátní složení zabraňuje vysušování pokožky a vousů. Lehká pepermintovo-okurková vůně zanechá pokožku osvěženou a povzbuzenou. Zabraňuje předčasnému vzniku vrásek a regeneruje pokožku. Šetrné k pH pokožky. Z 98% obsahuje přirodní složky.

  1. Čistící gel naneste na pokožku a vousy. Přírodní čistící látky získané z kokosu jemně vyčistí vaši pokožku bez zbytečného vysoušení.
  2. Důkladně opláchněte.
  3. Osušte ručníkem.
  4. Aplikujte hydratační krém na obličej a vousy, množství velikosti hrášku, do dlaní a jemně vmasírujte do pokožky a vousů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Percy Nobleman je britská rodinná firma, která jde ve stopách svých šlechtických předků. Vytváří jedinečné přípravky s péči o vousy a vlasy s těmi nejlepšími přírodními složkami.

Percy představuje typického anglického gentlemana, který je sofistikovaný, dobře vypadající a je vždy krok dopředu. S těmito přípravky budete vypadat dokonale a tím pádem se cítit skvěle. 

Vyrobeno v Anglii.