Zákazníky doporučované zboží od kvalitní značky v akci za 2 849 Kč. Zobrazit více »
pro objednávky nad 1.500 Kč
zdarma a bez rizika
s kvalitními produkty
máme otevřeno 24 hodin denně
Světle šedý povlak na peřinu na jednolůžko z egyptské bavlny 155x200 cm Perla – WeLoveBeds od top výrobce WeLoveBeds - tento produkt posíláme s výjimečnou slevou za 3490 Kč. Zboží zařazené v našem katalogu vás nezklame. Nákup u nás potěší také vaši peněženku.
Světle šedý povlak na peřinu na jednolůžko z egyptské bavlny 155x200 cm Perla – WeLoveBeds od top výrobce WeLoveBeds - tento hit získáte s extra slevou za 3490 Kč. V našem obchodě najdete nejvýhodnější ceny. Zařaďte se mezi spokojené klienty.
Příjemné povlečení je základ dobrého odpočinku. To od WeLoveBeds je vyrobeno z kvalitní bavlny, která vás bude hýčkat celou noc a kterou budete ráno jen těžko opouštět.
Při výrobě povlaku byla využitá egyptská mako bavlna tkaná v Miláně. Charakterizuje se neodolatelně hladkým a jemným povrchem, jenž vyniká i mimořádnou pevností.
Pro vytvoření celého setu povlečení si můžete dokoupit i ladící povlak na polštář.
O WeLoveBeds:
Značka pocházející z Polska dává důraz na dokonalost v každém detailu. V WeLoveBeds si tak dávají záležet na kvalitě všech látek, nití a zipů, které vybírají jen od prověřených dodavatelů. Každý kousek každého jejich produktu prochází striktní kontrolou a teprve po ní se může vydat na cestu k vám.
Jakmile jednou poznáte kvalitu této haute couture kvalitní práce, nebudete chtít již nic jiného. Týmu WeLoveBeds záleží na maximální spokojenosti zákazníka a maximální profesionalitě, ať už jde o zpracování samotného výrobku, nebo jeho kvalitu.
Další informace k produktu: Světle šedý povlak na peřinu na jednolůžko z egyptské bavlny 155x200 cm Perla – WeLoveBeds