Jíme zdravě s Fitrecepty II.

Kód: 0304823
Neohodnoceno
Značka: Fitrecepty
279,30 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

3 měsíce po vydání prvního titulu se autorky pustily do přípravy 2.dílu, u kterého opět vymýšleli recepty tak, aby byly zdravé a jednoduché na přípravu. A v čem je podobná a v čem se liší od 1.dílu? Samy autorky říkají: 

I tentokrát jsme recepty vymýšleli tak, aby byly zdravé a jednoduché na přípravu. Zachovali jsme seznam alternativ, informace o časové náročnosti i nutriční hodnotě, které jste si chválili. Těšte se na větší rozmanitost ingrediencí a postupů. I když jsme byli trošku odvážnější, pořád jsme dbali na to, aby byly suroviny dobře dostupné a postupy zvládl každý. Jestli jste se s námi provařili prvním dílem, bude to pro vás úplná hračka!

Členění kategorií je hodně podobné. Najdete tu opět Snídaně a svačiny, Polévky, Obědy a večeře, Pomazánky a nově Zdravé mlsání, Nápoje a saláty – a taky Vánoční laskominy. Vyslyšeli jsme vaše přání a přidali jsme víc slaných snídaní a dobrot a také víc receptů s masem.

Všechna jídla, která uvidíte na obrázcích, jsme přitom připravovali a fotili v normální kuchyni s běžným vybavením. A když jsme to zvládli my, zvládnete to taky! :)

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

   

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Vazba: Pevná
Počet stran: 256
Jazyk : Čeština
ISBN: 978-80-906763-1-2
Položka byla vyprodána…