Stelton-novinka na LALA Design

Stelton

Ikonické kousky čistých tvarů, nadčasovost, ušlechtilé materiály a dokonalá syntéza neotřelých nápadů – jedním slovem Stelton – je značka, kde prim hrají vysoká kvalita a design. Každý kousek byl vyroben za účelem plnění své funkce, ale v neposlední řadě i pro potěchu oka. 
 

1516368581-annemarie-feature-1080x706


Při pohledu na krásné věci ve vás přímo narůstá touha je vlastnit, používat, či se s nimi dokonce chlubit. Za to se nemusíte stydět, to si musíte umět vychutnat. A přesně to vystihuje filozofii této společnopsti už více než 50 let: „Pohltit a zahrnout pocitem dokonalosti.“ Minimalistické a inovativní výrobky se vyhýbají okázalostem a sklízí úspěch u zákazníků po celém světě.

 

Pokud vaše srdce touží po něčem ikonickém, pravděpodobně sáhnete po řadě Classic a její elegantní a geniálně jednoduché termosce EM77. Termoska, jejíž čistě skandinávské tvary v roce 1977 navrhl Erik Magnussen, právem posbírala několik cen za design. 

 

Nezaměnitelný rukopis dvojice HolmbäckNordentoft, tradiční myšlenka a inovativní provedení se harmonicky odráží  na dalším neméně esteticky dokonalém kousku – termosce Emma. Je to právě produktová řada Danish 2.0, která je inspirovaná příznačným designem 50. a 60.let minulého století, tedy vrcholem dánského designu. 

Exotičnost daleké Asie a jednoduchost Skandinávie s sebou přináší kolekce Nordic. Tato zdánlivě kontrastní kombinace byla Francisem Cayouttesem navždy vtisknuta do strohých linií čajové konvičky Theo. Konvice je ideově sjednocena s dalšími kousky produktové řady. Například šálek s podtáckem Theo a cukřenka s víčkem opakují shodné prvky asijského bambusu a severské matně černé kameniny. 

Nesmlouvavý přístup k designu je patrný zejména na řadě Norstaal. Kuchyňské nástroje, jako například nože, jsou často podceňovány s tím, že čistý design hraje druhotnou roli u něčeho, co nám slouží hlavně k práci. Jistě máte kuchyňské zásuvky plné náčiní, které ukrýváte před zraky právě proto, že neodpovídá vašim estetickým představám. Kompromisům odzvonilo s kolekcí nožů Pure Black.  Ryzímu designu, ladnosti a tvarové dokonalosti nožů dá vyniknout zejména kombinace s magnetickým držákem Pure Knife Holder a přímo tak vybízí k tomu je bezostyšně vystavit zrakům všech. 

Řada I:cons poodhaluje moderní hodnoty a způsoby života ve 21.století a dovedně kombinuje estetiku, řemeslnou preciznost a praktičnost. Je určena zejména těm, kteří v hektičnosti dnešní doby potřebují zjednodušit každodenní život. Ztělesnění novodobých kvalit – termohrnek To Go Click se pyšní nejmodernější ‚click‘ technologií, která vám umožní hrnek jednou rukou snadno otevřít a zavřít a také pít váš oblíbený nápoj z celého jeho obvodu.

 

Ať už je pro vás důležitá kvalita zpracování nebo právě design, je jasné, že výrobky od této firmy pro vás nebudou jen trendovou záležitostí, snadno se pro vás totiž stanou životním stylem.