Ecooking: Vše začalo v kuchyni…

Když jsem loni při návštěvě Kodaně objevila kosmetickou značku Ecooking, byla jsem nadšena. Jako věčný bojovník se svou pletí ráda vyzkouším nové, a hlavně přírodní produkty.

Při hlubším studování příběhu této značky jsem se do ní zkrátka zamilovala a mám teď velkou radost, že vám ji můžeme nabídnout na LALA Design.

 

Screen Shot 2018-07-22 at 21.21.55   Screen Shot 2018-07-22 at 21.22.33

 

Za samotnou značkou Ecooking stojí úžasná Tina Sogaard, kterou právě její životní pády přivedly k vytvoření těchto produktů. Tina si prošla několika pracovními i rodinnými krizemi a přes dlouholeté zkušenosti v kosmetickém odvětví nemohla najít produkty, které by její „jizvy“ zahojily a práce s nimi by jí dělala radost. A tak vše vzala do svých rukou.

 

 forside_februar_2018-kopi-copy-1600x824

 

Ze surových přírodních materiálů si doma v kuchyni namíchala vlastní krémy, séra a oleje. Výsledky se zanedlouho dostavily a byly tak viditelné, že se rychle její vlastní produkty staly populárními mezi rodinou a přáteli. Tenkrát jim je míchala ještě do sklenic od džemů J 

Její kuchyně se najednou stala malou laboratoří, kam za ní začali chodit přátelé a vyžadovali výrobky přímo na své problémy. Každý produkt byl tak vyroben na základě konkrétní potřeby, a proto výrobky neměly žádný pevný koncept v přesně nalinkovaném poměru ingrediencí a o to víc jejich složení opravdu funguje. Ze základních sedmi produktů se nabídka rozrostla o další kosmetické řady, které dnes pomáhají lidem v několika zemích Evropy.

 

BH413024_LR600_E   Screen Shot 2018-07-22 at 20.57.34

 

Kosmetika Ecooking je proto právem označována za vysoce kvalitní a plnohodnotnou kosmetiku, kdy veškeré ingredience hrdě ukazuje na předních etiketách svých výrobků. Série produktů na pleť, vlasy a tělo jsou vyráběny a ručně plněny v malé laboratoři v Dánsku.

 

Zajímavý příběh, nemyslíte?

 

A aby toho nebylo málo, pár zajímavých poznatků mám pro vás ještě schovaných…

 

Ecooking není pouze o kuchyni, ale představuje také ekologickou a organickou řadu kosmetiky. Všechny použité ingredience jsou 100 % přírodní, plné vitamínů, minerálů, antioxidantů a jsou také protialergenní a veganské. Pouze na balzámy na rty byl použit přírodní včelí vosk.

 

Screen Shot 2018-07-22 at 20.58.13   ecooking-rensegel-31 (1)   

 

Jestli se ještě ptáte, proč vyzkoušet Ecooking, odpověď je jednoduchá – protože funguje.