Morsø

Dánská společnost Morsø se může pyšnit dlouholetou tradicí v oblasti produktů z litiny. Jejich historie se datuje až do roku 1853, kdy byla značka založena. Niels Andreas Christensen, zakladatel Morsø Foundry, začal s výrobou různorodých produktů, počínaje okny, přes náhrobní kříže, až po nádobí. Později se přidala výroba kachlových kamen a topení, která firma dodávala školám, kostelům, úřadům, ale také například do královských domácností.
Dnes v nabídce dánské značky najdete jejich proslulá, krásně zdobená, litinová kamna, venkovní krby a grily, ale také unikátní litinové nádobí a jiné doplňky do kuchyně. Litina je materiál, ke kterému se dnes lidé rádi vrací pro její skvělé vlastnosti. K těm nejdůležitějším patří rovnoměrné rozkládání tepla, což je velmi žádoucí právě při vaření.

Pokud holdujete exkluzivním záležitostem, pak je značka Morsø právě tím, co hledáte. Spojením špičkového designu tak charakteristického pro Dánsko a vysoce kvalitního materiálu vznikly produkty, které s vámi budou desítky let, možná i déle.

6 položek celkem
Svícen ROOTS White
Novinka
1 329,30 Kč
Kód: 963536
Váza RIVER White 21 cm
Novinka
1 049,30 Kč
Kód: 963571
Váza RIVER White 26 cm
1 231,30 Kč
Kód: 963572

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem