Mlýnky na sůl a pepř Bottle Carbon/Ash, Wooden Lid

Kód: 4418399
Neohodnoceno
Značka: Menu
1 295 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Mlýnky na koření Bottle nejsou tak úplně typickými mlýnky na sůl a pepř. Sofistikovaný tvar, který připomíná lahev, vychází z hravého a trochu experimentálního designu. Odolný keramický mechanismus si hravě poradí s jakýmkoliv kořením, zrnky, semínky nebo dokonce sušenými plody. Samozřejmostí je jednoduché ovládání, plnění a údržba.
 
Dánská značka MENU nabízí širokou plejádu barevných a materiálových provedeních. Norm Architects, tedy designéři stojícími za tímto návrhem, vytvořili velmi nadčasový design s odkazem na tradici, řemeslný um, krásu i historii. Takové produkty s vámi zůstanou velmi dlouho.
 
Cena za set 2 ks.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Filosofie značky Menu je velice jednoduchá. Základem je touha po tom, aby svět byl lepší, méně komplikovaný a o kousek hezčí. Skloubení této filosofie s talentovanými designéry dává vzniknout nadčasovým produktům, které oceníte nejenom teď, ale zaujmou vás i za několik let. Interiérové doplňky od Menu jsou ihned rozpoznatelné. Vysoce kvalitní design v kombinaci s ostrým skandinávským vzhledem utváří podobu těchto dekorací. Navíc jsou tvořeny tak, aby byly nejenom krásné, ale především také praktické a vhodné pro každodenní použití. Tam, kde je to navíc možné, pracují i s místními řemeslníky v rámci celého světa. Zachovávají se tak dovednosti, které jsou typické při vytváření toho nejlepšího moderního designu.

Doplňkové parametry

Kategorie: VÁNOCE
Barva: Šedá, Černá
Materiál: Dřevo, Keramika, Plast
Rozměry: 20,5 x 8 cm
Barva dřeva: Jasan
Položka byla vyprodána…