Mlýnky na sůl a pepř Bottle Brushed Brass

Kód: 4415839
1 hodnocení
Značka: Menu
3 059 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Mlýnky na sůl a koření z kolekce Bottle nejsou tak úplně typickými mlýnky. Svým vzezřením podněcují fantazii a chuť prozkoumat jejich unikátní design. Tvar vycházející z lahve je dokonalou interpretací minimalistického výrazu a dokonalý povrch broušené mosazi je takovou pomyslnou třešničkou na dortu. 

V balení najedete dva kusy s dřevěnými víčky v odstínu ořechu. Mlýnky mají keramický mechanismus mletí. Materiály: Pokovená nerezová ocel.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Filosofie značky Menu je velice jednoduchá. Základem je touha po tom, aby svět byl lepší, méně komplikovaný a o kousek hezčí. Skloubení této filosofie s talentovanými designéry dává vzniknout nadčasovým produktům, které oceníte nejenom teď, ale zaujmou vás i za několik let. Interiérové doplňky od Menu jsou ihned rozpoznatelné. Vysoce kvalitní design v kombinaci s ostrým skandinávským vzhledem utváří podobu těchto dekorací. Navíc jsou tvořeny tak, aby byly nejenom krásné, ale především také praktické a vhodné pro každodenní použití. Tam, kde je to navíc možné, pracují i s místními řemeslníky v rámci celého světa. Zachovávají se tak dovednosti, které jsou typické při vytváření toho nejlepšího moderního designu.

Doplňkové parametry

Kategorie: VÁNOCE
Barva: Zlatá
Materiál: Nerezová ocel, Keramika
Rozměry: 20,5 x 8 cm
Položka byla vyprodána…