BAYLIS & HARDING VÁNOČNÍ DÁRKOVÁ SADA CRACKER – ZIMNÍ RADOVÁNKY, 4X30ML

Kód: FDWW194CRACKERS
Neohodnoceno
378 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Dárková sada čtyř vánočních crackerů, které obsahují jako drobný dárek produkt péče o tělo. Vůně moruše, brusinek a jmelí přináší skutečně sváteční pocit. Vykouzlete doma úžasnou atmosféru s vůní, jež dokonale zachycuje nostalgii sezóny a přináší vzpomínky na teplé útulné noci, zachumlání v peřinách a posezení u krbu.

Vánoční crackery jsou oblíbenou anglickou tradicí, která se šíří do světa. Crackery se otevírají o Vánocích u štědrovečerního stolu nebo na různých vánočních večírcích. Crackery neobsahují sladkosti, jak by se mohlo zdát, ale uvnitř najdete drobný dárek. Tradičně se otevírá cracker ve dvou lidech, kdy každý tahá za jeden konec a tomu, komu zůstane v ruce větší část, si může obsah crackeru nechat. Cracker obsahuje proužek lepenky s kapslí, který při roztržení udělá onen praskavý zvuk.

Obsahuje:
2x mycí gel 30ml
2x tělové mléko 30ml

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sada čtyř krásných vánočních crackerů - báječná zábava k vašemu štědrovečernímu stolu.

Crackery obsahují jako drobný dárek:
2x mycí gel - jemně čistí vaši pokožku
2x tělové mléko - pokožku vyživuje, hydratuje a lehce provoní

Každé balení obsahuje 1 produkt, korunu a vtip (v angličtině). Neobsahuje praskací knotek.

Neužívat vnitřně
Netestováno na zvířatech
Bez parabenů

Společnost Baylis & Harding, založená v roce 1970, je rodinný podnik se sídlem v srdci Anglie. Od skromných počátků se Baylis & Harding propracovala až k mezinárodní úspěchu s cenově dostupnými luxusními výrobky. Její produkty naleznete v polovině domácností ve Velké Británii. Příběh Baylis & Harding je příběhem tvrdé práce, vášně a odhodlání založeným na silných rodinných hodnotách.