BAYLIS & HARDING Pánská dárková sada Péče o vousy a knír - Zázvor a limetka, 4 ks

Kód: FDGL19BRDTIN
1 hodnocení
396 Kč
48319 13965 baylis harding panska darkova sada pece o vousy a knir zazvor a limetka 4ks
396 Kč 277 Kč
Skladem

Nezapomínejme na muže kolem nás. Obdarujte je touto pánskou dárkovou sadou se svěží vůní limetky a zázvoru. Sada obsahuje čtyři skvostné produkty, které opečovávají vousy a knír. Možná si to muži nechtějí přiznat, ale bude se jim to líbit. Sada muže zaujme nejen svým báječným obalem, ale také skvělou vůní, která jim zaručeně padne do noty. Elegantní pánská dárková sada péče o tělo bude krásným dárkem pro jakéhokoliv muže. 

Zázvor a limetka, to je čistá, pánská vůně tvořená směsí citrusové limetky a hřejivého zázvoru. Osvěžující tóny limetky a zázvoru jsou smíchány se zemitými tóny jantaru, čímž zaručují povzbuzující a dlouhotrvající vůni.

Sada obsahuje:
- Šampon na vousy 100ml
- Balzám na vousy 30ml
- Mýdlo 25g
- Vosk na vousy 50g

Detailní informace

Detailní popis produktu

Šampon na vousy - naneste do dlaně potřebné množství šampónu a třete vousy, dokud nezačne lehce pěnit. Pro lepší výsledky nechte šampón působit na vousech několik minut a poté opláchněte.

Balzám na vousy - naneste malé množství balzámu do dlaní, jemně v nich rozetřete a poté vetřete do vousů od jejich kořínků až po konečky. Po aplikaci balzámu vytvarujte pomocí hřebínku či kartáčku požadovaný tvar. 

Vosk na vousy - malé množství vosku rozetřete v dlaních a rovnoměrně naneste na vousy.

Mýdlo - naneste na vlhkou pokožku, jemně rozetřete a důkladně opláchněte vodou.

Neužívat vnitřně. Netestováno na zvířatech. Bez parabenů.

Společnost Baylis & Harding, založená v roce 1970, je rodinný podnik se sídlem v srdci Anglie. Od skromných počátků se Baylis & Harding propracovala až k mezinárodní úspěchu s cenově dostupnými luxusními výrobky. Její produkty naleznete v polovině domácností ve Velké Británii. Příběh Baylis & Harding je příběhem tvrdé práce, vášně a odhodlání založeným na silných rodinných hodnotách.