Japonská jídelní židle Oak

Kód: 118-200-004
Neohodnoceno
Značka: Kristina Dam
10 080 Kč
na objednání, 4-6 týdnů

Japonská jídelní židle Oak je moderní a velmi stylovou židlí, která je pečlivě vyrobená do nejmenšího detailu. Design židle v sobě spojuje japonský minimalismus se severskou praktičností, jehož výsledkem je pak krásná a multifunkční stolička. Nejen u jídelního stolu, židle skvěle poslouží i jako odkládací stolek k pohovce, kam si můžete položit šálek čaje nebo třeba časopis. Jako noční stolek s minimalistickou lampičkou se bude vyjímat vedle postele a poskytne vám dodatečný odkládací prostor pro vaše nezbytnosti. Klidně ji využijte jako chytré řešení k toaletnímu stolku, pod který stoličku můžete schovat, aby nezabírala příliš místa.

Praktický a zároveň velmi dekorativní, tento kus nábytku pochází z dílny návrhářky Kristiny Dam, která klade důraz na takzvaný skulpturální minimalismus, kdy funkční produkt je zároveň uměleckým dílem. Ačkoliv stolička odkazuje na tradice japonského designu, sama o sobě přináší velmi moderní výraz. Svými rozměry a konstitucí se navíc hodí i do menších prostor. 

Stolička je vyrobena z masivního dubu, který se postupem času krásně mění. Povrch je opatřen olejovým nátěrem Junckers.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dánské designové studio je synonymem pro ten nejkvalitnější skandinávský interiérový design. Kristina Dam Studio je znamé především svým přístupem k designu v duchu skulpturálního minimalismu. Každý produkt je navržen tak, aby interiéru dodal grafický a čistě sochařský výraz za pomoci elegantních a čistých linií. Studio se věnuje návrhům, které v sobě snoubí ikonické detaily a tvary minulých dob a z jeho dílny tak vycházejí nadčasové kousky pro současných interiér. Všechny výrobky se pak výrábí v Evropě za použití vysoce kvalitních materiálů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Nábytek
Materiál: Dřevo Dub
Délka: 40 cm
Šířka: 30 cm
Výška: 42 cm
Váha: 6 kg