Dubová stolička Nature

Kód: 120-000-000
Tip
Neohodnoceno
Značka: Kristina Dam
5 928 Kč 4 149 Kč
Skladem

Stolička studia Kristina Dam je elegantní a důkladně navržený kus nábytku, který podtrhuje skandinávský minimalismus a lásku k přírodním materiálům. Samotný design stoličky je nadčasový a stane se tak opravdovou součástí vašeho domova. Můžete ji použít u pohovky jako odkládací stolek, nadčasové sezení při početné návštěvě, noční stolek v ložnici, odkládací stolek v koupelně nebo jako podstavec pro vaši oblíbenou květinu. 
Materiály při výrobě nábytku jsou upřímné a pečlivě vybírané. Jejich hlavními liniemi jsou jednoduchost a funkčnost ruku v ruce s architektonickými prvky.
Stolička je dodávána v plochém balení, dokonale zabalená a její sestavení zvládne opravdu každý. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kristina Dam je grafická návrhářka a architektka pocházející z Kodaně. Její designové studio vytváří neotřelé sbírky interiérových doplňků a výtisků a jednoznačně definuje nordický sochařský minimalismus. Bez kompromisů se jí daří přenášet svůj architektonický výraz do produktů s čistými liniemi a krásnými, trvanlivými materiály v přirozených tónových barvách. Každý kus je navržen do jemných detailů a přidává tak svůj postoj a sochařský dotek do interiéru. 
Všechny výrobky jsou vyráběny v rámci Evropské unie a dodávány do celého světa. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Nábytek
Barva: Hnědá
Materiál: Dřevo
Rozměry: 42 x 42 x 36 cm