Termoska EM77, 1l Warm maroon

Kód: 929
Neohodnoceno
Značka: Stelton
1 959 Kč
220Stelton829 iso TH
1 959 Kč 979 Kč
Skladem

Oceněná termoska EM77 je stálou vlajkovou lodí značky Stelton a není se čemu divit. Velmi jednoduché designové, ale vysoce odolné zpracování, které vychází z geniality dánského designéra Erika Magnussena, je to to nejlepší, čím se dánský dům může pyšnit. Magnussen se při tvorbě termosky nechal inspirovat válcovitým tvarem kolekce Cylinda od Arne Jacobsena.

Nesmlouvavá praktičnost výkyvného systému víčka, který plně oceníte při nalévání bez nutnosti otevírání termosky, je jen třešničkou na pomyslném dortu. Na cestách se hodí druhé, šroubovací víčko, které perfektně uchová kvalitu a teplotu vašeho oblíbeného nápoje. 

Ikonická termoska EM77 z dílny Erika Magnussena zdobí konferenční stolky po celém světě již 40 let.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Erik Magnussen se narodil v roce 1940 v Kodani a vystudoval obor keramiky. Světoznámý návrhář byl oceněn prestižní The Red Dot cenou v soutěži "Design Innovations 1997". Jeho návrhy jsou dodnes vystaveny v muzeích po celém světě.

Kolekce Classic čerpá inspiraci z válcovitého tvaru, který je právě tak charakteristický pro termosku EM77 z pera významného designéra. Neskrývá svou posedlost minimalistickými tvary, které jsou ale velmi elegantní a vždycky praktické.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kuchyně a jídelna
Barva: Vínová
Objem: 1 l
Rozměry: 13,5 x 13,5 x 31 cm