Servírovací talíř Black/Dark Blue, 27 cm

Kód: 821253
Neohodnoceno
Značka: Bitz
479 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Rustikální nádobí značky Bitz je unikátní originálním zpracováním a živými barvami. Christian Bitz tak vytvořil výjimečnou alternativu k tradičnímu nádobí v duchu stylů Wabi Sabi a Casual Look.

Servírovací talíř o průměru 21 cm má krásnou barevnou glazuru, která z každého kousku dělá originál. Sadu nádobí si můžete sami poskládat například z různých barev. Talíře mají stejný vnější základ, pouze vnitří stranou se liší barvou. Získáte tak velmi osobitou kolekci, se kterou se budete rádi chlubit svým hostům.

Vhodné do mikrovlnné trouby a mrazáku. Lze mýt v myčce na nádobí. 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Za značkou Bitz se vlastně skrývá dánský šéfkuchař a výživový poradce Christian Bitz, který se vydává na misi učinit lidi z jeho domoviny zdravějšími. Christian má na svém kontě několik knižních bestsellerů, jimiž se snaží inspirovat své čtenáře k lepšímu způsobu života. Pod jeho jménem vznikla kolekce inovativního nádobí a prostírání, které stolu propůjčí vizuálně dokonalý dojem. Z obyčejného stolování se tak stává zážitek, který zaměstná i ostatní smysly. Pojďme se na chvíli řídit Christianovým heslem: „Když jíme, měli bychom potěšit nejen své chuťové buňky…“

Doplňkové parametry

Kategorie: Kuchyně a jídelna
Barva: Šedá, Zelená
Materiál: Kamenina
Průměr: 27 cm
Výška : 2,5 cm
Použití: Vhodné do myčky na nádobí
Položka byla vyprodána…