Servírovací tác FLOW 36 x 48 cm

Kód: 963539
Neohodnoceno
Značka: Morsø
2 139 Kč
Skladem

Působivý servírovací tác Flow pochází z dílny designérů značky Morsø, která je nedomyslitelně spojena s vynikajícím nádobím z litiny. Masivní dubový podnos je perfektním pomocníkem při servírování jídel přímo z horkých litinových pánví a hrnců na jídelním stole. Podávejte na něm ale jakékoliv delikatesy nebo například odpolední kávu.

Dekorativní rýhy nejsou jen estetickou záležitosti - dobře také odvádí přebytečné teplo z horkého nádobí. Tác má praktickou koženou úchytku, která nejenže podnosu dodá zajímavější výraz, ale také usnadní jeho skladování. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Morsø je dánská společnost s dlouholetou tradicí. Dnes v jejich nabídce najdete proslulá, krásně zdobená, litinová kamna, venkovní krby a grily, ale také unikátní litinové nádobí a jiné doplňky do kuchyně. Litina je materiál, ke kterému se dnes lidé rádi vracejí pro její skvělé vlastnosti. K těm nejdůležitějším patří rovnoměrné rozkládání tepla, což je velmi žádoucí právě při vaření.

Pokud holdujete exkluzivním záležitostem, pak je značka Morsø právě tím, co hledáte. Spojením špičkového designu tak charakteristického pro Dánsko a vysoce kvalitního materiálu vznikly produkty, které s vámi budou desítky let, možná i déle.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kuchyně a jídelna
Materiál: Dřevo Dub
Rozměry: 48 x 36 cm