Porcelánová mléčenka Foster 0,5 l

Kód: 790
Neohodnoceno
Značka: Stelton
1 119 Kč
UmLsCeIk
1 119 Kč 895 Kč
Skladem

Existuje krásná rozporuplnost v síle linky a křivky, ať už definují budovu, most, panorama nebo nádobu. Vlastně svým způsobem patří do jedné rodiny. Toto pojetí se odráží v kolekci Foster značky Stelton, která tak pracuje ve smyslu jednoty a rozmanitosti. Nová kolekce Foster spojuje jednoduché skulpturální tvary a jemnou geometrii a ztělesňuje tak osobité stolní nádobí, které bude fungovat v jakémkoliv prostředí.

Od karaf na víno až po šálky na espreso, každý produkt je odpovědí na svou specifickou úlohu zatímco hovoří stejným jazykem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Norman Foster, po kterém je kolekce pojmenována, je výkonný předseda a zakladel společnosti Foster + Partners, jedné z nejvlivnějších architektonicko-projekčních firem utvářejících města po celém světě. Společnost se proslavila díky projektům jako je například Viadukt Millau, Budova Říšského sněmu v Berlíně nebo třeba zastřešení centrálního dvora Britského muzea. Spolupráce mezi značkou Stelton a Lordem Normanem Fosterem vyústila v eklektický přístup k materiálnu. Od nenápadných, ale rafinovaných kusů z nerezové oceli až po méně formální řádu porcelánu a skla, tyto produkty jsou navrženy tak, aby byly vysoce účelové a zapadly do jakéhokoliv prostředí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kuchyně a jídelna
Barva: Bílá
Objem: 0,5 l
Materiál: Porcelán
Průměr: 8 cm
Výška: 14,6 cm