Porcelánová konvička s ohřívačem PLATEAU 1 l

Kód: 963568
Neohodnoceno
Značka: Morsø
1 699 Kč
na objednání, 4-6 týdnů

Porcelánová konvička PLATEAU byla navržena designérkou Marií Berntsenovou, která se inspirovala v tradiční kultuře japonských čajových obřadů. Konvička kombinuje japonskou rafinovanost a skandinávský styl. Pobronzovaná mosazná úchytka dodává konvici unikátní prvek a přidává jí modernější a exkluzivní výraz. V balení je také ohřívač na čajovou svíčku, který vám pomůže udržet čaj teplý.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Morsø je dánská společnost s dlouholetou tradicí. Dnes v jejich nabídce najdete proslulá, krásně zdobená, litinová kamna, venkovní krby a grily, ale také unikátní litinové nádobí a jiné doplňky do kuchyně. Litina je materiál, ke kterému se dnes lidé rádi vracejí pro její skvělé vlastnosti. K těm nejdůležitějším patří rovnoměrné rozkládání tepla, což je velmi žádoucí právě při vaření.

Pokud holdujete exkluzivním záležitostem, pak je značka Morsø právě tím, co hledáte. Spojením špičkového designu tak charakteristického pro Dánsko a vysoce kvalitního materiálu vznikly produkty, které s vámi budou desítky let, možná i déle.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kuchyně a jídelna
Barva: Černá
Objem: 1 l
Materiál: Porcelán
Rozměry: 11,5 x 15 x 16 cm