Latte hrnek Hammershoi White

Kód: 18005
Neohodnoceno
Značka: Kähler
881 Kč
Skladem

Dotáhněte servírování k dokonalosti s těmito krásnými velkými hrnky z ikonické kolekce Hammershoei. Tvary nádoby jsou příznačně doplněny o jemné dekorativní rýhy, jejichž glazura vytváří lehce transparentní dojem a propůjčuje mu tak charakteristickou eleganci. Hrnky jsou u nás k dostání ve třech barevných provedeních – nadčasové šedé, bílé a magické indigo. V létě skvěle poslouží k podávání studených nápojů a za chladnějších dnů si z nich vychutnáte vaši kávu nebo čaj.

Dvojité stěny hrnků zajistí jednoduší a příjemnější manipulaci s horkým nápojem. Nehrozí vám, že se totiž o jeho stěny spálíte.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Představujeme Vám Kähler, rodinnou firmu s více jak 175ti letou tradicí. Kähler oprávněně patří mezi špičku skandinávské keramiky a dnes je ikonou a klasikou, která si našla cestu téměř do všech severských domovů. 

Doporučení: Zacházejte s opatrností. Ačkoliv má hrnek robustní vzezření, stěny se skládají z dvou tenkých vrstev s dutinou uprostřed, která zajišťuje termoizolační efekt. Lze mýt v myčce při teplotě do 60 stupňů. Není určen k ukládání do mrazáku, k zapékaní v troubě či mikrovlnné troubě. 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kuchyně a jídelna
Barva: Bílá
Objem: 0,3 l