Hliníková pánev 24 cm

Kód: 201221
1 hodnocení
Značka: Morsø
2 339 Kč
Skladem

Rendlík o průměru 24 cm je vyroben z hliníkové slitiny, která je oproti litině lehčí, a proto dovoluje snadnou manipulaci. Díky novým technologiím se nemusíte bát úniku hliníku do potravin. Tento materiál má tak všechny výhody, které nabízí litinové nádobí, a tedy rovnoměrné rozložení tepla a vysokou odolnost proti poškrábání. Tato pánev je vhodná pro přípravu omáček a redukcí.

Nádobí Morsø v černém provedení nabízí exkluzivní a praktické pomocníky pro každého šéfkuchaře nebo nadšence do vaření. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Morsø je dánská společnost s dlouholetou tradicí. Dnes v jejich nabídce najdete proslulá, krásně zdobená, litinová kamna, venkovní krby a grily, ale také unikátní litinové nádobí a jiné doplňky do kuchyně. Litina je materiál, ke kterému se dnes lidé rádi vracejí pro její skvělé vlastnosti. K těm nejdůležitějším patří rovnoměrné rozkládání tepla, což je velmi žádoucí právě při vaření.

Pokud holdujete exkluzivním záležitostem, pak je značka Morsø právě tím, co hledáte. Spojením špičkového designu tak charakteristického pro Dánsko a vysoce kvalitního materiálu vznikly produkty, které s vámi budou desítky let, možná i déle.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kuchyně a jídelna
Objem: 2,3 l
Materiál: Hliníková slitina Cast Alu
Rozměry: 24 x 7,5 cm