French Press Copper 350ml

Kód: LV01529
Neohodnoceno
Značka: Bredemeijer
739 Kč
Skladem

Luxusní French press s krásnými měděnými detaily je vyroben z odolného borosilikátového skla. Praktický kávovar je skvělý pro přípravu kávu, kde potřebujete ovlivnit dobu varu a intenzitu chuti. S tímto kávovarem připravíte 2 šálky kávy. Je vhodný i pro přípravu čerstvého čaje. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Historie holandské značky Bredemeijer sahá do roku 1914, kdy G. Bredemeijer založil továrnu na kovové výrobky pro domácnost. Továrna samotná se nacházela ve středním Nizozemsku, v samém historickém jádru města Hilvesrum. Zpočátku se firma soustředila na výrobu uhláků, stojanových popelníků a kovových květináčů; později se ale nabídka rozšířila o další potřebné pomůcky do domácnosti.

Po druhé světové válce, kdy prudce stoupla obliba pití čaje, se firma snažila ukojit vysokou poptávku po různých čajových doplňcích. V padesátých letech proto přišla s revolučním typem kovové konvice, která nápoj udržela déle horký a stále chutný. Koncept dvojitých stěn vyústil v komplikovaný výrobní proces o více než sto čtyřiceti krocích a světlo světa tak spatřila unikátní čajová konvice.

Dnes kolekce značky čítá okolo sta různých typů čajových konvic, které jsou k dostání v řadě materiálových provedení od nerezové oceli, přes keramiku až po žáruvzdorné sklo. Se značkou Bredemeijer získáte nejen velmi praktický kousek, ale také si domů pořídíte kus zajímavé historie.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kuchyně a jídelna
Barva: Měděná
Objem: 350 ml
Materiál: Nerez, Borosilikátové sklo
Rozměry: 8,7 x 13,2 x 17,4 cm
Kapacita: 2 šálky