Džbán Emma 2l Grey

Kód: X-216-1
Neohodnoceno
Značka: Stelton
2 079 Kč
Džbán Emma 2l Grey
2 079 Kč 1 633 Kč
Skladem

Řada Emma v sobě spojuje klasickou krásu z dob minulosti a technologickou dokonalost ušlechtilých materiálů jako je bukové dřevo nebo ocel a do každodenního života tak dokáže vnést eleganci a pocit tolik kýžené bezchybnosti. Celá kolekce v sobě nese hluboký otisk 50. a 60.let, kdy dánský design dosahoval vrcholu. Každý kousek z kolekce interpretuje svým neotřelým způsobem ducha minulých dekád 20.století a možná proto se dokonale hodí k okamžikům rodinného stolování. Jednoduché, přesto fascinující tvary byly navrženy studiem HolmbäckNordentoft, jehož designéři kladou důraz zejména na estetiku a funkčnost.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sebastian Holmbäck (1971) and Ulrik Nordentoft (1974), návrháři stojící za kolekcí Danish Modern 2.0, se potkali na dánské Škole Designu. Oba sdílejí vášeň pro estetiku, což je patrné v jejich návrzích.

Kolekce Danish Modern 2.0 se inspiruje zlatým věkem dánského designu éry 50. a 60. let. Každý produkt je novou interpretací této ikonické epochy, z níž pochází dnes nejznámější návrhy nábytku a doplňků. Celá řada vyniká důrazem na inovace při zachování čistých linií

Doplňkové parametry

Kategorie: Kuchyně a jídelna
Barva: Šedá
Objem: 2l
Materiál: Ocel, Bukové dřevo
Rozměry: 13 x 15,5 x 26 cm
Použití: Studené nápoje