Dubový podnos Japanese, S

Kód: 118-200-002
Tip
Neohodnoceno
Značka: Kristina Dam
2 444 Kč
Skladem

Úžasně jednoduchý servírovací podnos z dubového dřeva je dokonalou volbou pro servírování tapas, uzenin, sýrů nebo různých pochutin. Podnos reprezentuje nordický minimalismus a lásku k přírodě. Detail, kdy se potkávají dva různé kusy dubového dřeva v různých směrech je fantastický. Protože podnos stojí na nožičkách, je tak jeho samotná manipulace opravdu jednoduchá a zároveň si ponechává vzdušný vzhled. Podnos, stejně jako ostatní produkty z kuchyňské kolekce studia Kristina Dam, jsou inspirovány Japonskem. 

Výrobky nejsou vhodné pro myčku, mikrovlnnou troubu nebo troubu pečící. Dubové dřevo je ošetřeno olejem a je ideální pro všechny druhy potravin do teploty 50 °C. Vyrábí se v Evropě z certifikovaného dřeva FSC.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kristina Dam je grafická návrhářka a architektka pocházející z Kodaně. Její designové studio vytváří neotřelé sbírky interiérových doplňků a výtisků a jednoznačně definuje nordický sochařský minimalismus. Bez kompromisů se jí daří přenášet svůj architektonický výraz do produktů s čistými liniemi a krásnými, trvanlivými materiály v přirozených tónových barvách. Každý kus je navržen do jemných detailů a přidává tak svůj postoj a sochařský dotek do interiéru. 
Všechny výrobky jsou vyráběny v rámci Evropské unie a dodávány do celého světa. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kuchyně a jídelna
Barva: Hnědá
Materiál: Dřevo
Rozměry: 34 x 14,5 x 2,5 cm