Čajová konvice Theo Sand

Kód: X-630-1
Neohodnoceno
Značka: Stelton
2 799 Kč
acns8aUQ
2 799 Kč 2 239 Kč
Skladem

Kontrastní spojení skandinávské matné kameniny a asijského bambusové dřeva konvice Theo vás na chvíli přenese do Japonska, kde čajové obřady nabývají téměř náboženského významu. Vychutnejte si plnou sílu a chuť vašich oblíbených čajů a nechte se unést dokonalostí jednoduchých až strohých tvarů skandinávského pojetí designu.

Jednoduchost čajové konvice a její čisté linie jsou potěchou pro oko. Poskytují prostor pro relaxaci a sebereflexi tak, jak to tradiční čajový rituál vyžaduje. Ve stejném dekoru nového odstínu Sand najdete v kolekci šálky, ohřívač konvice, mléčenku, cukřenku a dripper na kávu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Francis Cayouettes ve svých návrzích klade důraz na nároky každodenního života v kombinaci s industriálním stylem a praktičností. Francis navrhl spoustu různých produktů od doplňků až po chytrá úložná řešení.

Kolekce Nordic nacházi inspiraci v severské krajině a jejích uměleckých hodnotách. Reprezentuje skandinávský styl bydlení, kdy heslo "méně je více" stojí uprostřed zájmu. Nechybí jí minimalistický výraz a umělecká hodnota.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kuchyně a jídelna
Barva: Písková
Objem: 1,25 l
Materiál: Kamenina
Průměr: 22 cm
Výška: 16,5 cm