Váza Lyngby Running Glaze, 20 cm, růžová

Kód: 200721
Novinka
Neohodnoceno
2 085 Kč
Skladem

Klasická elegance, čisté linie a krása jednoduchosti – vítejte v Lyngby Porcelaen! Vázy Lyngby se staly designovou ikonou a prosluly zejména díky svým minimalistickým tvarům s typickému rýhování. Dodnes se těší velké oblibě a neodmyslitelně patří k praktickým doplňkům skandinávského stylu. Výroba porcelánových výrobků této značky je záležitostí srdce a duše – většina z nich je vyráběna ručně, a tak každá váza nese svůj vlastní příběh. 

Nová řada váz Lyngby Running Glaze (tekoucí glazura) je moderním pojetím klasických váz s ikonickým rýhováním. Krásný povrch je kombinací lesklé a matné glazury na keramickém podkladu. Experimentální technika tekoucí barvy činí každou vázu jedinečnou a v řadě ostatních výrobků se stává výjimečným počinem.

Vázy jsou ideální pro styling v kombinaci s ostatními Lyngby vázami různých velikostí, provedení a barev. Je na vás, zda si je doplníte čerstvými květy, okrasnou trávou nebo větvičkou. Nicméně, estetický zážitek je zaručen, budou-li vázy stát samy o sobě. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dánská porcelánka Lyngby Porcelaen přišla s typickým designem váz a precizním řemeslným zpracováním vtiskla dokonalost do DNA každého výrobku. Ikonické vázy vycházející z minimalismu německé školy Bauhausu jsou na první pohled rozeznatelné od těch ostatních. Třešničkou na dortu je ručně dělaný otisk zeleného monogramu na spodní straně každého kousku. Charakteristické razítko naznačuje, že se jedná o vysoce kvalitní produkt a designovou ikonu, která se tak klidně může stát předmětem rodinného dědictví.

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky a dekorace
Barva: Růžová
Materiál: Keramika
Rozměry: 20 x 10 cm