Váza Lyngby Green Porcelain, 15 cm

Kód: 201585
Neohodnoceno
1 106 Kč
na objednání, 4-6 týdnů
Položka byla vyprodána…

Klasická elegance, čisté linie a krása jednoduchosti – vítejte v Lyngby Porcelaen! Vázy Lyngby se staly designovou ikonou a prosluly zejména díky svým minimalistickým tvarům s typickému rýhování. Dodnes se těší velké oblibě a neodmyslitelně patří k praktickým doplňkům skandinávského stylu. Výroba porcelánových výrobků této značky je záležitostí srdce a duše – většina z nich je vyráběna ručně, a tak každá váza nese svůj vlastní příběh. 

Vázy jsou ideální pro styling v kombinaci s ostatními Lyngby vázami různých velikostí, provedení a barev. Je na vás, zda si je doplníte čerstvými květy, okrasnou trávou nebo větvičkou. Nicméně, estetický zážitek je zaručen, budou-li vázy stát samy o sobě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dánská porcelánka Lyngby Porcelaen přišla s typickým designem váz a precizním řemeslným zpracováním vtiskla dokonalost do DNA každého výrobku. Ikonické vázy vycházející z minimalismu německé školy Bauhausu jsou na první pohled rozeznatelné od těch ostatních.Třešničkou na dortu je ručně dělaný otisk zeleného monogramu na spodní straně každého kousku. Charakteristické razítko naznačuje, že se jedná o vysoce kvalitní produkt a designovou ikonu, která se tak klidně může stát předmětem rodinného dědictví.

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky a dekorace
Barva: Zelená
Materiál: Porcelán
Rozměry: 15 cm
Položka byla vyprodána…