Váza Hammershoi Indigo

Kód: 18184
Neohodnoceno
Značka: Kähler
774,90 Kč
Skladem

S decentní bílou vázou firmy Kähler přichází i kus unikátní historie, která jí dodává osobitost a jistou nezaměnitelnost. Váza přímo vychází z práce světově proslulého umělce Svend Hammershøi, který pro značku tvořil na počátku 20.století. Její tvary jsou doplněny o jemný detail v podobě límečku jdoucí ruku v ruce s charakteristickým rýhováním. Tyto prvky se opticky propojují se stonky květin a vytváří ucelený dojem.

Podmanivá a elegantní krása váz Hammershøi nejlépe vynikne v kombinaci s ostatními vázami, svícny nebo dózami stejné řady. Poslouží jako jemné pozadí pro čerstvé květy na prostřeném stole nebo připraví vřelé uvítání ve vstupní hale.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Představujeme Vám Kähler, rodinnou firmu s více jak 175ti letou tradicí. Kähler oprávněně patří mezi špičku skandinávské keramiky a dnes je ikonou a klasikou, která si našla cestu téměř do všech severských domovů.

Doporučení: Myjte pouze ručně jemným kartáčkem, teplou vodou a mýdlovým roztokem. Aby keramické produkty dýchaly, nechte je přirozeně vysušit umístěním dnem nahoru.

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky a dekorace
Barva: Modrá
Materiál: Keramika
Rozměry: 13,5 x 12,5 cm