Váza Hammershoi Bílá

Kód: 15380
Tip
Neohodnoceno
Značka: Kähler
1 525 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Představujeme Vám Kähler, rodinnou firmu s více jak 175ti letou tradicí. Kähler oprávněně patří mezi špičku skandinávské keramiky a dnes je ikonou a klasikou, která si našla cestu téměř do všech severských domovů.

 

S decentní bílou vázou firmy Kähler přichází i kus unikátní historie, která jí dodává osobitost a jistou nezaměnitelnost. Váza přímo vychází z práce světově proslulého umělce Svend Hammershøi, který pro značku tvořil na počátku 20.století. Její tvary jsou doplněny o jemný detail v podobě límečku jdoucí ruku v ruce s charakteristickým rýhováním. Tyto prvky se opticky propojují se stonky květin a vytváří ucelený dojem.

 

Podmanivá a elegantní krása váz Hammershøi nejlépe vynikne v kombinaci s ostatními vázami, svícny nebo dózami stejné řady. Poslouží jako jemné pozadí pro čerstvé květy na prostřeném stole nebo připraví vřelé uvítání ve vstupní hale.

 

Doporučení: Myjte pouze ručně jemným kartáčkem, teplou vodou a mýdlovým roztokem. Aby keramické produkty dýchaly, nechte je přirozeně vysušit umístěním dnem nahoru.

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky a dekorace
Materiál: Keramika
Rozměry: 16,5 x 20 cm