Plakát Birthday Party No.22, 50 x 70 cm

Kód: F-VEE-2015-B2
Neohodnoceno
Značka: ViSSEVASSE
1 008 Kč
Skladem

Plakát ze série The Birthday Party - Dívka s ptákem posazeným na ruce je ze série Australské fotografky Vee Speers, která vytvořila portrétní fotografie několika dětí na imaginární narozeninové party.

Poetické fotky jsou v úrovni očí, aby vnesl diváka do dětského světa - světa, který evokuje protichůdné emoce někde mezi fantazií a skutečným životem. Milujeme dramatické prvky, které zachycují jak hravou nevinnost a ne vždy bezchybný stav dětství.

Plakáty jsou tištěny na švédském ekologickém papíru 170gr. MultiArt Matt. Cena je bez rámu, baleno v papírových tubusech.

Detailní informace

Detailní popis produktu

ViSSEVASSE je designové studio s vášní pro grafické produkty a od roku 2013 její dvorní designéři navrhují plakáty, které mohou znázorňovat mnoho různých věcí. Nejenom, že ozdobí váš interiér, ale také vypráví svůj vlastní příběh a donutí vás dívat se i z druhé pohledu. Rádi svými díly neustále zaujímají pozornost, proto spojili své síly i s australskou uměleckou fotografkou Vee Speers, která vytváří nadčasové a intenzivní obrazy s nádechem tajemna.

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky a dekorace
Rozměry: 50 x 70 cm