Nástěnná dekorace Reliéfní maska, S

Kód: 115-400-100
Neohodnoceno
Značka: Kristina Dam
5 590 Kč
na objednání, 4-6 týdnů

Reliéfní nástěnná maska je moderním zpracováním řezbářského řemesla, za kterým stojí Kristina Dam. Tato dekorace přináší umění do našich domovů a interiérů. Technika řezby dřeva představuje jeho zpracování na zdech a budovách po celém světě. Kristina se inspirovala tímto starodávným způsobem vyřezávání a vytvořila tak uměleckou masku, která vnese do interiéru architektonickou atmosféru.
K dispozici je ve dvou různých velikostech s vlastním výrazným vzorem pečlivě vyřezávaným CNC stroji, které zajišťují bezchybný a 100 % identický artefakt.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kristina Dam je grafická návrhářka a architektka pocházející z Kodaně. Její designové studio vytváří neotřelé sbírky interiérových doplňků a výtisků a jednoznačně definuje nordický sochařský minimalismus. Bez kompromisů se jí daří přenášet svůj architektonický výraz do produktů s čistými liniemi a krásnými, trvanlivými materiály v přirozených tónových barvách. Každý kus je navržen do jemných detailů a přidává tak svůj postoj a sochařský dotek do interiéru. 
Všechny výrobky jsou vyráběny v rámci Evropské unie a dodávány do celého světa. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky a dekorace
Barva: Hnědá
Materiál: Dřevo
Rozměry: 48,5 x 60 x 2,2 cm