Lyngby Dóza Chapeau Glass, 16 cm

Kód: 200928
Neohodnoceno
1 865 Kč
Skladem

Klasická elegance, čisté linie a krása jednoduchosti – vítejte v Lyngby Porcelaen! 

Kolekce Chapeau je sérií porcelánových misek, které se dají skvěle využít k podávání polévek, dipů, zmrzliny nebo sladkostí. Ať už je využijete k servírování pokrmů nebo k ukládání drobných pokladů, dózy vždy budou krásným dekoračním prvkem. Ručně foukané sklo jen dodá na unikátnosti každé misky.

Za unikátními tvary produktů Chapeau stojí Milia Seyppel, která vystudovala proslulou školu Bauhaus ve Výmaru. V její práci se tak mísí vliv vzdělání s jistou poetikou a smyslností, kterými se řídí při tvorbě zcela nových tvarů. Rukopis umělkyně je tak snadno rozpoznatelný svou osobitou hravostí a grafickými liniemi.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dánská porcelánka Lyngby Porcelaen přišla s typickým designem a svým precizním řemeslným zpracováním vtiskla dokonalost do DNA každého výrobku. Třešničkou na dortu je ručně dělaný otisk zeleného monogramu na spodní straně každého kousku. Charakteristické razítko naznačuje, že se jedná o vysoce kvalitní produkt a designovou ikonu, která se tak klidně může stát předmětem rodinného dědictví.

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky a dekorace
Materiál: Sklo
Rozměry: 12 cm