Řepkový olej, za studena lisovaný 70cl

Kód: NVRY01
1 hodnocení
Značka: Nicolas Vahe
545 Kč
Skladem

100 % za studena lisovaný řepkový olej vyniká svou neutrální chutí připomínající oříšky. Snad proto je oblíbenou volbou mezi šéfkuchaři. Tento olej se skvěle hodí pro přípravu dresinků a dipů, ale také je díky své odolnosti při vysokých teplotách ideální na smažení a jakoukoliv jinou tepelnou úpravu. Řepkový olej je navíc velmi prospěšný pro organismus vzhledem k obsahu polynenasycených mastných kyselin, zejména omega 3 mastných kyselin, které jsou velmi důležité pro správné fungování srdce, cév, ale také například mozku.

Nemusíte ho nikam ukrývat - elegatní ale minimalistické balení ve skleněné láhvi se bude v kuchyni krásně vyjímat. K láhvi si pořiďte praktický odlévač, se kterým se dá olej jednoduše dávkovat.

Složení: 100 % za studena lisovaný řepkový olej.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Značka Nicolas Vahé vznikla díky celoživotní vášni k dobrému jídlu a kvalitním kuchyňským doplňkům. Za zrozením této značky stojí francouzský michelinský šéfkuchař Nicolas Vahé, který si tak splnil svůj celoživotní sen. A díky tomuto snu můžete vařit s ingrediencemi té nejvyšší kvality a ochutnat delikatesy s originálními a překvapivými chutěmi.

Doplňkové parametry

Kategorie: Delikatesy
Objem: 70cl