Vánoční atmosféra u nás doma...

Vánoční atmosféra u majitelky e-shopu LALA Design Dari Pavlíčkové


Rok se s rokem sešel a já si vás dovolím na moment zastavit a pozvat na malou chvilku do své vánoční atmosféry, která propukla naplno. Ten nejkrásnější čas v roce, kdy opět rozsvítíme světýlka, zapálíme svíčky a z trouby voní úžasné vánoční cukroví je tady! Pojďme si tedy všichni tu kouzelnou atmosféru Vánoc užít naplno!

 

6  8  17

 

Vánoce a vlastně celé svátky jsou časem, který máme všichni rádi a nezáleží na tom, jestli je nám 6 let nebo 60. Pro mě samotnou jsou Vánoce představou krásných vánočních písniček, vůně cukroví a hlavně pohody. Celé svátky si s chutí užívám už několik týdnů před Štědrým dnem.
První znamení a takové to těšení pro mě představuje čas, kdy se začínají objevovat vánoční punče na náměstí, dětem začínají zářit očička při psaní dopisů s přáním Ježíškovi a dlouhé večery si zpříjemňujeme svíčkami a horkou čokoládou…


11  12  10

 

Díky mé práci mi ale takové malé Vánoce začínají již v létě a musím říci, že po tolika letech mě to stále naplňuje a moc baví.

Loni se mi splnilo jedno velké přání a kdo nás sleduje už delší dobu ví, že mi Ježíšek nadělil pejska, kterého sem si taaaak dlouho přála! Však se taky za ten rok stal hrdým členem LALA týmu a pečlivě dohlíží nejen na balení objednávek, ale také na to, abych toho moc nenaseděla u počítače. Je to miláček všech, od holek v kanceláři až po řidiče našich dopravců.

 

38  39  40

Letos si proto už nic jiného nepřeji. Tento rok byl pro mě osobně hodně náročný a jak mi řekla jedna naše zákaznice na našem vánočním eventu tzv. „ozdravný rok“. Proto jediné, co si ze srdce opravdu přeji, je pohoda, klid a zdravíčko pro ty, kteří ho potřebují nejvíce.  

 

 21  24  31

 

A proto bych i vám všem chtěla popřát ty nejkrásnější a nejkouzelnější vánoční svátky s vánočkou v jedné ruce a s čajem v ruce druhé. Ať už je budete trávit s rodinou, přáteli nebo sami, užijte si tu kouzelnou atmosféru a načerpejte novou sílu do dalšího roku 2019.

 

 19  26  27


Dovolím si také mluvit za všechny, kteří se na LALA podílejí a řeknu jedno velké DĚKUJEME! Děkujeme za vaše zprávy, fotky a reakce, které nám zlepší i ten nejstresovější den a dodávají nám sílu a touhu být pořád lepší. Můj sen je mít kolem sebe úžasnou komunitu lidí a milovníků designu a ten se díky VÁM plní.

Hezké Vánoce, bohatého Ježíška a ať je pro vás další rok 2019 jen tím rokem úspěšným.

Vaše Dari Pavlíčková Photo credit: @the.aesthetic.eye