Tipy na valentýnské překvapení

Pokud patříte mezi ty, kteří pravidelně a rádi slaví tento svátek, jenž připadá na 14. února nebo jste se rozhodli, že letos tomuto dni budete věnovat poprvé pozornost, připravili jsme pro vás několik tipů, jak tento den oslavit. Tipy jsme pojali trochu netradičně a rozdělili je podle toho, jaký vztah mezi s sebou partneři mohou právě prožívat. Doufáme, že se v článku najdete a že vás třeba i nasměruje při vymýšlení překvapení.  


Viděli jste se na pár schůzkách

photo-1518568740560-333139a27e72 photo-1534137515683-7cb9f8d2548e

♀️ Tipy pro ženy:

Ukažte svému budoucímu partnerovi, jak moc vám na něm záleží. Naplánujte společnou aktivitu a před tím mu připravte malý dárek, podle kterého může hádat, co ho bude čekat.

TIP Hádanku můžete sdělit i pomocí tematického plakátu.

♂️ Tipy pro muže:

Objevil jste lásku svého života? Ještě spolu sice oficiálně pár netvoříte, ale víte, že brzy budete? 14. 2. je den, kdy máte skvělou příležitost na to to změnit. Připravte doma originální večeři a pozvěte ji na několikachodové menu. Láska prochází žaludkem a pokud se ukážete jako kreativní kuchař a hostitel, zaručeně její srdce získáte.

TIP Práci v kuchyni vám usnadní chuťovky a delikátní pasta od michelinského kuchaře Nicolase Vahé. 
Milujete se a víte, že spolu tvoříte pár

photo-1547637749-97fc65bf90c8

♀️ Tipy pro ženy:

Tvoříte čerstvý pár a vy se svého drahého nemůžete nabažit a chcete každou volnou chvilku trávit jen v jeho společnosti? Chcete ho více poznat, ale zároveň se bojíte, aby si nemyslel, že na něj moc tlačíte či ho dokonce uháníte? Ideální chvíle pro to vymyslete společný výlet, který okořeníte malým překvapením.

TIP Překvapte během společného výletu něčím dobrým na zub, co vašeho miláčka zahřeje. Co třeba horká čokoláda se špetkou chilli, kterou s sebou připravíte do termohrnku

♂️ Tipy pro muže:

Již chodíte s vaší vysněnou dívkou a za dveřmi je romantický Valentýn? Trápíte se nad tím, čím jí překvapit? Vězte, že květina potěší každou ženu a v kombinaci se sladkým dárkem ji uděláte velkou radost.

TIP Dejte své lásce originálně vědět, že je vaše „My Honey“a přidejte ke květině netradiční dárek.
Jste spolu 1 rok a déle

5 2

♀️ Tipy pro ženy:

Připravte mu oblíbenou snídani a naservírujte ji na velkém podnose přímo do postele. V jednoduchosti je krása, a tak mu vytvořte překvapení podle toho, co má skutečně rád. Společnými a ničím nerušenými chvilkami ve spojení s dobrým jídlem a vaší přítomností.

TIP Patří váš přítel či manžel mezi milovníky dobré kávy či čaje? V tom případě vyberte opravdu zajímavou odrůdu či příchuť a zpestřete mu ranní snídani.

♂️ Tipy pro muže:

Nějaký ten pátek spolu chodíte či společně žijete. Ženy rády vzpomínají na krásné chvíle a rok je ideální čas na to, připomenout si, co jste spolu již zažili. Pozvěte jí na večeři do restaurace, kam jste ji pozval na první rande. Jestliže spolu již žijete v jedné domácnosti. Překvapte ji zazvoněním u dveří, jako za časů, když jste spolu začínali chodit a vezměte ji na výborné jídlo či film.

TIP Závěr večere můžete zakončit malým překvapením v podobě květiny či luxusního parfému
Vztahu vládne stres

photo-1518554762089-1e0f44a25504

♀️ + ♂️ Tipy pro oba:

Zde nebudeme tipy rozdělovat. Je zřejmé, že pod nátlakem práce a každodenních činností nemáte na oslavy Valentýna chuť, čas a ani náladu. Oba dozajista oceníte chvilku času pro sebe či aktivitu, která bude odpočinková a fyzicky nenáročná. Vymyslete si 3 varianty činností a z nich si jednu vylosujte. Tu pak budete v daný den dělat. A jaké varianty to mohou být? Například „domácí pizza u romantického filmu, víno, masáž“ nebo „večeře v oblíbené restauraci“ nebo „romantický film a malý dárek“, atd. Svatý Valentýn je o malých pozornostech a chvílích, které příjemně strávíte s tím, koho máte rádi.

TIP Zpříjemněte si masáž přírodními olejem z čistě přírodních ingrediencí. Jste čerstvě po svatbě

4 3

♀️ Tipy pro ženy:

Svatba je v mnoha ohledech náročný akt. Zejména pak z pohledu financí. Dejte svému partnerovi vědět, že netoužíte po žádných drahých darech a že raději zůstanete v teple domova a pustíte si oblíbený film. Daleko raději si tak užijete společně strávené chvíle.

TIP Vychutnejte si pořádné lenošení s drahou polovičkou a zachumlejte se společně do huňatých dek či plédu. A bude vám krásně <3

♂️ Tipy pro muže:

Letošní svátek všech zamilovaných budete muset oslavit nejspíše trochu střídměji. Ale o to víc to může být den, na který budete rádi vzpomínat. Projděte si album se společnými fotografiemi ze svatby a k tomu připravte dort, který je podobný tomu, který jste měli na svatbě. Promyslete si detaily, které jí doslova uchvátí a které nebudou ve výsledku vůbec nákladné.

TIP Společnou fotku, která pro vás ze svatby nejvíce znamená, nechte vytisknout a zarámujte ji do zlatého rámečku. Během chvilku vytvoříte nádherný dárek od srdce.

Neslavíte svátek zamilovaných

photo-1519197462-7755f76e6fbd 

♀️ + ♂️ Tipy pro oba:

Pokud patříte mezi ty, kteří neslaví svátek svatého Valentýna, i pro vás máme tip. Máte dalších 364 dní, kdy si můžete vyznat lásku. Vyberte si jiný den, který pro vás bude významný a potěšte svoji drahou polovičku. Váš partner či partnerka nebude nic čekat a o to víc jeho či jí potěšíte. Vyznejte svoji lásku originálním dárkem, zajímavým výletem, kulturní akcí či adrenalinovým zážitkem. Inspiraci se meze nekladou a je to jenom a jenom na vás.
14. února, sv. Valentýn je tu? A sakra …

71e6381fa0370b4507cd0c4f2b08a9e1  4eb7d76fa414dd47c3e1a62087d9374a_1

♂️ Tipy pro muže:

V samém shonu a stresu jste zapomněli, že je tady den sv. Valentýna. Nevadí. Po cestě domů můžete pořídit rudé růže a z okvětních lístků vytvořit doma cestičku na jejímž konci bude čekat překvapení.

TIP Pokud doma žijete s velkou milovnicí skandinávského designu, určitě jí potěší dárkový poukaz na nákup nádherných bytových doplňků.

♀️ Tipy pro ženy:

Ruku na srdce, je opravdu malá pravděpodobnost, že by ženy na Valentýna zapomněly. Můžete být ale velkou záchranou zejména v těch případech, že svému miláčkovi budete tento blížící den taktně připomínat.


Závěr

Doufáme, že jsme vás dnešním článkem inspirovali a že vás při jeho čtení napadlo překvapení, kterým potěšíte svojí drahou polovičku ať už 14. února, nebo v průběhu celého roku.