Seznamte se! Podzimní trendy v bydlení pro rok 2018

Jste zvědaví, jaké barvy, vzory a materiály jsou letošní podzim 2018 v oblasti interiérových dekorací trendy? V tom případě se pojďme společně podívat co je v kurzu a užijte si inspirativní článek na našem blogu.

 

Barvy v zemitých a plných tónech

Dominujícími barvami letošního podzimu jsou plné odstíny tmavě zelené, švestkové či modré barvy. Krok vedle neuděláte ani se zemitými barvami zejména cihlově červenou, rezavě oranžovou či hořčicovou. Oproti minulému roku, kdy byly hitem pastelové či zářivé barvy, se nyní trend ubírá do sytých barev.


2170-3

Lněný ubrus Gracie od Broste Copenhagen v cihlovém odstínu2713-2

Žebrovaná váza Hammershøi Green v tmavě zeleném provedení
Zajímavým prvkem jsou pak dekorace ve zlatém provedení. Jedná se sice o těžší barvu, která však vašemu domovu dodá punc luxusu a rozbije celý prostor. Zlaté doplňky volte střídmě, stačí několik málo dekorací, které prostor oživí. 

4045-3

Minimalistická dóza Peak Bonbonniere Brass od Stelton4147-2

Luxusnídóza Bell Gold od House Doctor

 

 

Květinové vzory přinášející radost

Nejenom jaro a léto je známe pro hojně používané květinové vzory. I podzim je ve znamení těchto prvků a bude v tomto případě platit známe rčení - čím větší, tím lepší. Pokud se ovšem až takové razantní změny obáváte, můžete do interiéru zakomponovat i jemnější dekorace s květinovými vzory například ve formě plakátů či obrazů od ViSSEVASSE či The Poster Club.

vissevasse

Plakát Clematis Integrifolia od ViSSEVASSE3781-2

Plakát Paris 04 Hilde Mork od The Poster Club
V kurzu už nějaký ten pátek stále zůstává retro styl. Je patrný u řady skandinávských značek v oblasti interiérového designu a docela dobře si sedí i s bohémskými prvky.

1699

Váza Bubble od DBKDSilná trojka 3S materiálů

Podzim 2018 se nese v náladě materiálů takzvané 3S– satén, semiš a samet. Dominující u interiérových dekorací je pak samet. Na ten se letošní podzim pějí skutečné ódy a řadí se mezi největší TOP trendy. A zde s námi musíte zkrátka souhlasit. Všimli jste si, že je skutečně všude? Sametové polštářky, povlaky, židle, taburety či dokonce sametové vánoční baňky na stromeček. Proto i vám nesmí doma chybět minimálně jeden kousek z tohoto nesmrtelného materiálu.

4666-2

Povlak na polštář Velvet moss green od IB Laursen
Pokud se soustředíme na větší kusy nábytku, sáhněte po kouscích, které jsou vyrobeny z dubového dřeva či ratanu. V kombinaci s měkkými plédyči huňatými kožešinami doma vytvoříte skutečný ráj pro relaxaci a odpočinek, a navíc si tyto dvě kombinace skvěle sednou a neskutečně jim to spolu sluší. Jednoduché, ale vysoce efektní.  

3979

Ratanová stolička Nature od Hübsch1378-1

Lampa Zep od Broste Copenhagen604

Bílá ovčí kůže Icelandic
Kulaté tvary hrají prim

Plánujete obměnit interiér zajímavým kouskem nábytku? Neváhejte ani minutu a osvěžte svůj domov netypicky tvarovanými nábytkem. Kruhové a oválné tvary jsou nyní dominujícími v oblasti bytového designu.  


4060

Dubový stůl Natureod HübschScreen Shot 2018-10-17 at 21.02.45

Konferenční stolek Brassod Madam StoltzLíbí se vám letošní podzimní trendy 2018 a je to to pravé ořechové, co máte rádi? V tom případě se podívejte na naše podzimní novinky, které jsme pro vás na LALA Design připravili a vytvořte si během okamžiku moderní, útulný a trendy domov, který navodí tu pravou hygge podzimní náladu.