Rig Tig – Příběh kuchyně

Je nesporné, že nároky dnešního běžného ‚kuchyňského uživatele‘ se čím dál tím zvyšují.

Lifestylove časopisy, krásné blogy o bydlení a zajímavé instagramové účty nám ukazují, že půvab a design lze přenést i do každodenních situací. Učí nás, abychom se uměli zastavit a najít krásu a smysl v nejobyčejnějších momentech našeho života.


 1516633008-rig_tig

A co je obyčejnějšího, a přesto krásnějšího, než příprava jídla a stolování. Vždyť touto zdánlivě všední činností trávíme obrovský kus života a je tedy nasnadě nechat čistý design ovládnout právě naše kuchyně. 
 

Je příjemné brzké nedělní ráno, okny proudí do místnosti čerstvé, ale měkké světlo z ranního slunce. Na okamžik se zastavíte a vychutnáváte si ticho a klid, které je možné vnímat jen tehdy, když se všechno teprve probouzí. Než se vydáte napospas hektičnosti dne a životu v moderní době, nacházíte potěšení v okamžiku a naprosto všední aktivitě jako je snídaně. Pokud vám tato situace není cizí, ba naopak jste schopni prožívat jednoduchost prostých momentů, tak jako my si zamilujete génia značky Rig-Tig.
 
 

Mladší odnož Steltonu - Rig Tig, pokračuje tam, kde dánský matador končí. Tato značka přináší do kuchyně nejen nesmlouvavou čistotu designu, ale také především praktičnost, nejnovější technologie a vylepšení, která vám bez nadsázky usnadní každodenní žití a bytí.  

 

Spojení multifunkčnosti a čistého designu je na první pohled patrné například u produktů řady BOX-IT, která nabízí úložná řešení, aniž byste museli dělat jakýkoliv kompromis mezi funkcí, praktičností a vzhledem. Chlebník BOX-IT, jehož bambusové víko lze použít ke krájení pečiva, už nemusíte nikam schovávat. Máslenky stejné řady tvoří dokonalou dvojici se servírovacími tácy na pečivo TRAY-IT, s nimiž snadno udržíte drobečky na svém místě. Důmyslné drážky zajistí rovnoměrný odvod vlhkosti a uchovají tak vaše pečivo déle křupavé.
 

Rig-Tig si klade za cíl přinést design do všech zákoutí vaší kuchyně a proto nezapomíná na přípravu jídel. Mlýnek na pepř s miskou na sůl může bez ostychu stát na kuchyňské lince nebo jídelním stole vždy připraven k použití. Při pečení vám ochrání prsty před spálením silikonová chňapka Hold-on, která zároveň perfektně poslouží jako podložka pod horký hrnec.
  

Máte již dojedeno a chystáte se poklidit po vydatné večeři? Příběh běžného dne vaší kuchyně se symbolicky uzavírá se smetáčkem a lopatkou Sweep-it - kouskem, který byste se za normálních okolností snažili ukrýt před zrakem kohokoliv. V tomto případě by to ale byla škoda, jelikož právě Sweep-it je navržen s geometricky estetickou hodnotou, která přímo vybízí k tomu, aby byl hrdě vystaven k potěšení vašeho oka a toho blázna přes úklid ve vás.