Niche Beauty LAB - Kosmetická potrava pro vaši těžce zkoušenou pleť

NICHE BEAUTY LAB

 11

S hrdostí vám dnes na LALA Design představujeme další novinku a tou je značka kosmetických produktů Niche Beauty LAB Jedná se o vysněný projekt dvou sester z Hamburgu. Jejich přístup ke kráse a kosmetickým výrobkům je označován jako „Game changing“. Přivítejte je s námi!   

Sestry díky svým cestám po Anglii či New Yorku, kde se nadchly pro rozmanité a inovativní možnosti make-upu, mohly na svém webu postupně představit značky, které nebyly pro kontinentální Evropu příliš známé. Až od roku 2015 se více soustředily na svoji vlastní značku a následně si vydobyly právoplatné místo ve světě kosmetiky.Screen Shot 2019-10-04 at 15.09.51  Screen Shot 2019-10-04 at 15.09.40

 
Jejich filozofie je založena na samotném přístupu k přírodě, pokožce, tělu a také k samotnému balení produktů.


U nás na LALA Design nyní můžete najít dvě skvělé novinky od Niche Beauty LAB. 

 

Kolekce Bamboo – Vytvořeno přírodou, podpořenou vědou

Screen Shot 2019-10-04 at 14.22.59 

Nejen, že nás uchvátilo složení z ingrediencí orientálního původu, ale také minimalistické, a hlavně ekologické balení! Kolekce je vyrobena ve Španělsku tradičním způsobem. Tyto výrobky jsou efektivní především díky skvělé kombinaci přírodních surovin vybraných s maximálním ohledem na životní prostředí. Maska s obsahem aktivního uhlí, lotosové a bambusové vody, wasabi a zázvoru dokonale eliminuje toxiny a chrání pleť před nepříznivými vlivy okolí. Což právě v tomto chladném období potřebujeme.

 

Detox Skinfood – Kosmetická potrava pro vaši pleť

Screen Shot 2019-10-04 at 14.23.53 

Kolekce detox se zaměřuje na těžce zkoušenou pleť v každodenním životě. Produkty obsahují ty nejlepší suroviny nejen pro vaše tělo, ale také pro pleť, která vám za pravidelnou péči poděkuje krásně rozjasněnou pokožkou.

A co že jsou ty superpotraviny? V produktech najdete výtažky z kapusty, pšeničné trávy, zeleného čaje, kurkumy, olivového oleje, mandlí, zázvoru a třeba také olej z bergamotu. Tyto pečlivě vybrané ingredience dopřejí pleti oživující lázeň s respektem k pokožce. Všechny přípravky z řady Detox Skinfood jsou balené ve skleněných lahvích, aby ingredience zůstaly v té nejvyšší kvalitě a obsah byl pro vás viditelný. A co nesmíme opomenout je také to, že produkty jsou bez parabenů, neobsahují ropné deriváty, nebyly testovány na zvířatech a jsou vegan friendly!

 

Tak kterou vyzkoušíte první?? :-)