Ložnice by @Kajastef

Dny jsou teď temnější a člověk má tak nějak tendenci halit sebe i interiér do tmavších barev. Aspoň já to tak mám :-) V šatníku u mě převládá černá a šedá, a tak jsem se rozhodla i interiér trošku ztmavit. Na řadu přišla ložnice, protože té jsem už dlouho nedopřála nový „kabát“.


DSC_0156


Hledala jsem na všech možných webech a oblíbených e-shopech a zakotvila jsem zase na mém favoritním LALA Design. Do své nabídky totiž přidali značku Södahl a po doporučení paní majitelky jsem se rozhodla vyzkoušet, co nabízí. Nelituji. Tak jemné a na omak příjemné ložní prádlo jsem ještě neměla. Vždy jsem preferovala len, ale tohle je skutečně balzám. Kvalitní, pevná a přitom hebká látka, dokonalé šití, skryté zipy, zkrátka TOP, ale to se musí vyzkoušet. Takže pokud hledáte povlečení, které stojí za to, běžte do něj.

  
DSC_0275  DSC_0354  DSC_0169


Protože bylo úžasné zimní studené světlo, vše jsem nafotila a dekor na povlečení skvěle vynikl. Mám ráda kontrasty, a tak jsem pro styling použila krásnou EM77 v barvě maroon (je to dárek pro někoho z rodiny, ale nebudu jmenovat, kdyby to náhodou četl).


DSC_0236


Nicméně tato barva je jednou z těch, které jsou IN pro letošní zimu a perfektně prozáří barevně strohé interiéry. Ať už v kuchyni nebo stole s hrnečky, všude bude svítit.

DSC_0310  DSC_0171  DSC_0318


Pokud jsem někomu pomohla s tipem na dárek nebo vnukla nápad na něco nového pro radost, jsem moc ráda.

 

Přeji vám krásný adventní čas.

 

Klára