LETNÍ PIKNIK V PŘÍRODĚ

Letní sezóna je v plném proudu a s ní i obvyklé radovánky v podobě grilování, pikniků a lenošení na našich balkónech a terasách. A protože s vámi rádi sdílíme nápady a ukazujeme, co všechno se dá s našimi produkty vykouzlit, i tentokrát jsme neváhali připravit fotografie plné inspirace pro volné chvíle i vaše domovy. Trochu netradičně jsme se rozhodli, že to celé pojmeme trošku jinak. Zkusily jsme si s kamarádkou jednoduše užít jeden horký letní den a dobře se u toho najíst. :-) Na focení jsme si vybraly státní svátek, kdy všude panovala nefalšovaná pohodová atmosféra a počasí se více než povedlo. A co že jsme pro vás nafotily?

 Canon 1 copy  11 copy  10 copy

 

Pro mě je letní pohoda spojená hlavně se studenými nápoji, zmrzlinou a jídlem. A proto jsme neváhaly vyzkoušet ledovou kávu od Nicolase Vahé, která je i vámi letos tak oblíbená. Tato malá lahvička v sobě skrývá šest shotů espressa, ze kterých vyčarujete tu nejlahodnější ledovou kávu, kterou jste kdy ochutnali. Sama jsem si zamilovala příchuť Irish Rum, zatímco kamarádka dala přednost svěží Mint Chocolate

21 copy  24 copy  26 copy

 

Z mističek Mio z nové kolekce Blomus jsme si vychutnaly vynikající vanilkovou zmrzlinu. Teprve přidáním jednoho shotu kávy se z ní stala neuvěřitelná lahůdka! Byla to taková dobrůtka, že mě překvapivě vylákala před fotoaparát. No posuďte sami, copak šlo odolat?

 

4_1  7 copy  12 copy

  

Nakonec nás ale rozpálené sluníčko unavilo natolik, že jsme sbalily zbytek dobrot do našeho malého Fiata a vyrazily k místnímu rybníku. Pod stíny stromů bylo mnohem příjemněji a i ten nejmenší člen našeho týmu měl najednou velkou chuť se focení zúčastnit.

 

34 copy  36 copy  38 copy

 

Znáte to – v  těchto horkých dnech jsou malé pochoutky tou nejlepší variantou a člověk ani nemá pomyšlení na těžké teplé jídlo. Proto jsme vyzkoušely hummus od Nicolase Vahé a ač jsme se snažily pro vás vybrat který je ten lepší, nedokázaly jsme to. Hummus s červenou řepou má nezvykle zajímavou a jemně nasládlou chuť, která nám učarovala na první ochutnání. Na druhou stranu hummus s mrkví svou nepodbízivostí vytvořil harmonické spojení s čerstvým pečivem, balkánským sýrem a olivami.

 

35 copy  29 copy  37 copy

 

Zázvorové nealkoholické pivo bylo pak už jen tou dokonalou tečkou za tím vším.

 

40 copy  41 copy  48 copy

 

Protože dobré jídlo a pití dokáže snadno navodit skvělou atmosféru, celé focení se neslo spíše v uvolněném módu. Úplně jsme zapomněly na to, že na nás někdo míří fotoaparátem a prostě jsme si vychutnávali kouzlo přítomnosti. A přesně o tom to léto je - o kvalitně strávených chvilkách s vaší rodinou a přáteli, výletech a zážitcích, o kterých si budete večer vyprávět a sami se jim smát. Produkty Nicolas Vahé se sice neřadí mezi ty nejlevnější a nemůžeme si je dopřávat každý den, výborně ale zpříjemní jakýkoliv okamžik. 

No a co na to všechno náš nejmenší člen týmu? Ten si celý den užil ze všech nejvíc. :-)Papik 1 copy  Papik 4 copy  Papik 7

 

Přeji Vám to nejkrásnější léto plné veselých zážitků, smíchu a pohody!

 

Dari